Dirbate su pjūklu? Būkite atsargūs | Greitas kreditas, kreditai internetu

Planuojate pjauti malkas ir domina benzininiai pjuklai kaina? Galbūt pagalvoti reikėtų ne tik apie technikos, bet ir apie saugumo priemonių pirkimą, kuris galės užtikrinti jūsų sveikatą ir kokybišką darbą.

Pirštinės – nuo per didelės trinties ir neperpjaunamos

dirbate-su-pjuklu-bukite-atsargus-1348639Kad akumuliatorinis grandininis pjūklas nebūtų pavojingas rankoms, rekomenduojama naudoti specialias neperpjaunamas pirštines. Tai ypač aktualu mažiau įgudusiems žmonėms arba tiems, kurie pjausto nuolat, labai dažnai užsiima tokiu darbu. Pjūklas kartais gali praslysti ir tuomet gali būti pačios baisiausios pasekmės, dėl to būtinai turite pasistengti save apsaugoti. Jeigu tokių pirštinių nepirksite, tai galbūt sudomins kad ir pačios paprasčiausios pirštinės, kurios tiesiog leis pasisaugoti nuo nuospaudų, kurios gali ant rankų atsirasti darbo metu.

Specialūs batai su metaliniu galu

Apsauginiai darbo batai su metaliniais galais dirbant su grandininiu pjūklu gali išgelbėti jūsų galūnes. Tikrai kiekvienas dirbęs su pjūklu gali papasakoti, kas būna, kai praslysta grandinė – pirmiausiai svoris krenta žemyn ir paprastai trenkiasi į kojas. Todėl tikrai reikėtų atsakingai žiūrėti į tokius dalykus ir avėti darbui skirtus specialius saugančius batus.

Akiniai

Dirbant su pjūklu į šalis lėks skiedros, ir jūs tikrai nenorite, kad bent viena patektų jums į akis. Jos ims lakstyti jau tuomet, kai vos tik imsitės darbo. Be apsauginių darbo akinių dirbti jūs net negalėsite. Todėl pirkdami pjūklą iškart net nedvejodami imkite ir specialius apsauginius akinius.

Šalmas

Jeigu dirbate miške ar sode ir pjaustote medžius, turite saugoti galvą. Galva – svarbiausias organas, kurį reikia saugoti, galvoje yra mūsų smegenys, jas bent šiek tiek pažeidus, galite tapti kitu žmogumi, arba negyvu žmogumi. Virstantys medžiai gali sunkiai sužeisti, gali net ir nupjauta šaka, jeigu tiesiog genite medžius, užkristi dideliu greičiu ir svoriu jums ant galvos. Štai dėl ko šalmas būtinai turi saugoti jūsų galvą.

Geras fizinis pasirengimas

Vienas iš svarbių dalykų, norint dirbti saugiai – turėti tam reikiamus fizinio pasirengimo duomenis. Vadinasi, turite būti pakankamai pailsėję, nepersidirbę. Turite būti pasiruošę aprėpti visas tas darbo apimtis. Jeigu esate dar tik silpnas paauglys, vos šakelę nuo žemės pakeliantis, tuomet irgi gal dar nedirbkite tokių sunkių ir pavojingų darbų. Pirmos pagalbos vaistinėlė ir kolektyvas visada šalia darbo vietoje turėtų būti, net jeigu esate ir patyręs bei savimi pasitikintis pjovėjas.