Būsto pirkimas su paskola

Jeigu atėjo laikas ir pribrendote nuosavų namų pirkimui, jums reikia itin gerai apskaičiuoti savo finansus ir pradėti taupyti. Visgi, nepaisant to, ar taupote, paskola namo statybai ar pirkimui vis tiek dažnai būna reikalinga. Juk ne visuomet galime susitaupyti iš karto visą reikiamą sumą, o be to, pradėjus ieškoti idealaus būsto nuspėti reikiamą sumą iš anksto kartais būna sunku.

Paskola namo statybai ar pirkimui dažniausiai yra teikiama lengvai tuo atveju, jei žmogus turi pastovų darbą ar kitokias stabilias pajamas. Taip pat, didelę reikšmę turi ir pirmojo įnašo dydis – jei jis didelis, tuomet tikėtina, kad mokate valdyti savo finansus bei taupyti, todėl paskola netaps jums našta. Visgi, mažiausiai jums reikia turėti bent 15% norimo įsigyti turto vertės.

Jeigu pradinio įnašo neturite, tai tikrai nereiškia, kad jūs neturėsite galimybės gauti paskolos namo statybai ar pirkimui. Jūs visuomet galite tartis su banku ar kredito unija ir įkeisti tam tikrą turimą turtą, kuris gali būti tiek kilnojamas, tiek nekilnojamas. Priklausomai nuo įkeičiamo turto vertės, jums bus pasiūlyta tam tikra paskolos suma. Turto įkeitimas kredito unijai ar bankui tampa tarsi garantas, kad jei negalėsite susimokėti paskolos, jos dalį padengti gales užstatytas turtas. Tai dalinai prideda papildomo saugumo ir jums. Renkantis tokį variantą paskolos terminas dažniausiai siekia 20 metų, o palūkanos prasideda nuo 5%.

Daugiau informacijos: https://www.vilniauskreditounija.lt/busto-paskola/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.