Ką reikia žinoti apie kontaktinius lęšius | Greitas kreditas, kreditai internetu

6-7655512

Kompiuteris, televizorius, telefonas – nenuostabu, kad šiais laikais tiek daug žmonių kenčia dėl blogo regėjimo. Bet nešioti akinius yra pasirengęs ne kiekvienas. Tada prisimenama apie alternatyvą jiems – kontaktinius lęšius. Bet iš pirmo žvilgsnio jų naudojimas nėra jau toks paprastas.

Yra dviejų rūšių lęšiai: koreguojantys regėjimą ir paprasti. Be to, jie skirstomi į spalvotus ir nespalvotus. Pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų pageidavimų.

Jei planuojate nešioti juos reguliariai, privalote kreiptis į gydytoją-oftalmologą. Tik jis gali tinkamai parinkti jums lęšius ir pamokyti juos įsidėti. Regėjimą koreguojantys lęšiai būna permatomi. Atsiminkite, kad šviesių (žydrų, šviesiai mėlynų, žalių) akių spalvą lengva pakeisti, o štai tamsių akių merginoms vargu, ar pavyks pakeisti akių spalvą tokių būdu.

Kai kurie lęšiai skirti nešioti vieną dieną – tai yra, juos reikia išmesti panešiojus vieną kartą. Yra sukurti lęšiai nešioti mėnesį, tris mėnesius, pusę metų. Jie yra labiau patvarūs ir patikimi. Tačiau šiuo metu gydytojai siūlo pirmąjį variantą: jis yra labiausiai sterilus. Be to, vienadieniai lęšiai tiks tiems, kurie blogai mato tik viena akimi.

Kalbant apie lęšius, skirtus nešioti mėnesį, egzistuoja vienas netikslumas. Žmonės mano, kad jeigu nenešioji tokių lešių 30 dienų kasdien, jų nešiojimo laikas pailgėja. Taip nėra: mėnuo pradedamas skaičiuoti atidarius pakuotę, net jeigu buvote įsidėję juos tik du ar tris kartus. Akių higiena labai svarbi ir jos laikytis yra sudėtingiausia. Niekada neišsiimkite ir neįsidėkite lęšių nešvariomis rankomis. Šiuos gaminius laikyti galima tik specialiame dėkliuke su tirpalu. Matuotis svetimus lęšius kategoriškai draudžiama, jūs galite rimtai pakenkti savo akių sveikatai.

Savaime suprantama, kad nešiojant lęšius galima darytis makiažą. Bet pirmiausia reikia įsidėti lęšius, o tik vėliau tepti kosmetiką. Vakare lęšis pirmiausia yra išimamas, o po to nuvalomas makiažas. Jei jūsų gleivinė yra jautri, gal vertėtų rinktis hipoalerginį tušą ir akių apvadą.

Nėra jokių apribojimų nešioti kontaktinius lęšius sporto salėje, per šalčius, vairuojant automobilį, juos tinkami netgi soliariume. Bet užmigti su jais negalima – nešiojant kai kurių modelių lęšius rizikuojate, kad ryte bus sunku atmerkti akis.