Ko nedaryti išnuomotoje mašinoje | Greitas kreditas, kreditai internetu

ko-nedaryti-isnuomotoje-masinoje-3893128Jei prireikia automobilio nuomai, ką daryti kaip ir aišku. Einate į https://www.turbonuoma.lt ir išsinuomojate patinkantį modelį. Tačiau ką daryti tuomet, kai mašiną jau turite? Važiuoti ten, kur planavote. O ar žinote, ko geriau nedaryti? Štai keletas gairių, ko nedaryti, kai išsinuomojate mašiną.

Neleisti gyvūnų

Net ir pats taikiausias gyvūnas gali nesuprasti, kuo autonuoma skiriasi nuo motulės gamtos ir pradėti automobilyje elgtis gamtiškai. Savoje mašinoje galite vežioti baltą ilgaplaukį kolį, bet nevežkite jo nuomotoje – juk tie jo ilgi visur liekantys plaukai tikrai nebus tai, ką norės matyti nuomotojas, grąžinant mašiną. O ką kalbėti apie visus gamtinius reikaliukus, kuriuos gyvūnas gali sugalvoti atlikti mašinoje. Arba nagai – jie kaip kardai suraižys visą odinį prabangų auto saloną, vos tik pajus, kaip smagu perrėžti tą minkštą odą… Geriau gyvūnų į nuomoto automobilio saloną neimkite, nebent manote, kad tai visiškai neišvengiama.

Nevairuoti išgėrus

Dar vienas pasiūlymas – jokiu būdu nevairuoti išgėrus. Skamba juokingai, ar ne? Juk išgėrus negalima vairuoti niekada, ar tai autonuoma, ar nuosavas Opelis. Ir visgi, kaip paaiškėja, su svetima mašina kartais atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi, ypač, jeigu tai prabangi nuomota mašina. Pažiūrėkite, kiek sostinėje per naktinius reidus yra pagaunama išgėrusių vairuotojų. Tad tikrai nevairuokite išgėrę, nes tuomet įklimpsite į skolas ir problemas, kurių būsite patys nusipelnę.

Nevairuoti be pažymėjimo

Jums to sakyti gal ir nereikia, bet dar kartą pasakysime – nevairuokite be vairuotojo pažymėjimo. Jeigu kažkas per vakarėlį atvažiavo su naujausia Ferrari, kurią nuomojosi, gali magėti paprašyti duoti pavairuoti. Bet jūs neprašykite, jeigu neturite teisių. Kai užaugsite, išsilaikysite teises ir galėsite vairuoti.

Nevažiuoti iš šalies, jeigu sutartyje tai draudžiama

Priklausomai nuo nuomos sutarties, jums bus galima arba negalima išvažiuoti iš šalies. Jeigu žalios kortos neturite ir pasižadėta su mašina niekur neišvažiuoti, tai ir likite joje, niekur nesprukite. Negalima pažeisti nuomos sutarties, nes jums tai gali kainuoti tikrai brangiai.

Nevalgyti, negerti

Jeigu kelionė ilga ir jums būtinai reikia užkąsti, nieko baisaus, kad įsimesite kąsnį į burną. Tačiau pasistenkite tuo neužsiimti mašinoje (jokioje, ir savo), taip išsaugosite švarą, o maistas irgi taps brangesnis, geresnis. Pavalgykite tam skirtoje vietoje, o ne kažkur kitur. Taigi, iš tiesų galima pavalgyti ir kažkur kitur, nebūtinai ten, kur tam nėra sąlygų.