Paskolos verslui | Greitas kreditas, kreditai internetu

Negarantuota paskola (taip pat paskolos verslui žinomas kaip skelbimas pažinčių skyrelyje ar parašo paskola) yra paskola, išimta, kuris nėra palaikytas jokio įkeisto turto. Ką tai reiškia yra paskola, nėra gautas jokio apčiuopiamo kiekio, t.y. asmenų turtas kaip būtų atvejis su gauta paskola. Vietoj to paskola yra pagrįsta kredito reitingu, kuris yra nustatytas paskolos verslui asmens ankstesnės kredito istorijos.

paskolos-verslui-5424253Ten paskolos verslui tiktai vienas negarantuotos paskolos tipas?

Ne, nėra trijų skirtingų tipų; skelbimas pažinčių skyrelyje, verslas ir verslas su asmenine garantija. Pirmas Skelbimas pažinčių skyrelyje yra taip paprastas, kadangi tai skamba, asmuo yra atsakingas už paskolą, ir būtent jų kredito istoriją, paskola paveikia. Skirtumas tarp verslo paskolos ir verslo paskolos su garantija paskolos verslui yra, kad su asmenine garantija, nors tai yra verslas, skolinantis pinigus asmuo, kuris valdo verslą yra atsakingas už užmokestį jei verslo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant bet kokių užmokesčių.

Kas yra kredito reitingas?

Tai yra skolinantys sprendimo kriterijai; tai atsižvelgia į ankstesnius kredito sandorius tokius kaip mobilaus ryšio telefono sąskaitos, naudos sąskaitos, paskolos užmokesčiai, ankstesnis paskolos atmokėjimas ir taip toliau. Tai tada duoda skolintojui požymį jūsų tikimo ir ar jie jaučia, kad jūsų ankstesnė kredito istorija pakanka, kad paskolintų jums pasirinktą kiekį. Ši rūšis skolinimo, kuris yra negarantuotas kaip vardas pasisiūlo, yra pagrįstas ‘geru vardu’ pagrindas. Jei jūs anksčiau turėjote kreditą ir nepraleidote užmokesčius tada, tai turės teigiamą rezultatą ant jūsų kredito istorijos. Kartais neturėjęs kreditas anksčiau gali turėti neigiamą jūsų kredito reitingo atspindį, kadangi jie neturi jokio požymio to, ar jūs neatsiliksite nuo užmokesčių ar ne.

Kas yra tipiškas BALANDIS?

BALANDIS yra išlaikytinis ant dviejų daiktų, kiekio, kuriame paskolos gavėjas nori paskolinti ir pavojaus lygmuo. Pavyzdžiui, jei kažkas su geru kredito reitingu norės pasiskolinti mažą kiekį tada, jų BALANDIS bus ganėtinai žemas, kadangi yra mažiau apimto pavojaus. Apskritai kalbant BALANDIS yra aukštesnis, jei ten yra pamatytas būti daugiau pavojaus, tai žinoma kaip norma iki pavojaus.

Jei jūs šiuo metu ieškote negarantuotų paskolų tada, jūs galite surasti, kad internetinės paskolos ieškojimas padės jums nustatyti skirtumą tarp įvairių paskolų parduodamas.