Būsto paskola dirbant pagal individualią veiklą | Greitas kreditas, kreditai internetu

Ne visada greita paskola gali padengti pačias didžiausias išlaidas, tačiau, kai negaunama paskola būstui – tinka ir greitas kreditas. Įsivaizduokite tas pradėtas statybas, kai namo sienos jau yra, o stogo – nėra. Taigi, nenuostabu, kad kai kuriems žmonėms yra būtina gauti kokią nors paskolą.

Būsto paskola

Dauguma žmonių norėdami įsigyti nekilnojamąjį turtą, skolinasi būsto paskolą. Ši paskola gali būti suteikiama Lietuvoje iki 30 metų laikotarpiui. Per jį reikia grąžinti ir tai, ką pasiskolinai, ir papildomai mokėti palūkanas. Taip visur ir visada būdavo, todėl nieko nuostabaus, kad žmonės prieš imdami tą paskolą, viską gerai išsiaiškina. Juk kaip kitaip įsigyti būstą? Šiais laikais sostinėje gyvenantis žmogus neturi kitokio būdo įsigyti nekilnojamąjį turtą, negu imti būsto paskolą ir tokiu būdu sutaupyti tuos pinigus. Nors tenka mokėti palūkanas, bet bent jau žmogus būna priverstas ne šiaip kažkur pinigus išmėtyti, o protingam tikslui – būstui – susitaupyti. Gali tekti ir dirbti daugiau, ir malonumų kokių nors atsisakyti, tačiau tai leidžia nusipirkti tai, ko labiausiai nori.

Dirbant pagal individualią veiklą – problemos

Tačiau štai Dovilė sako, kad ji būsto paskolos nežino, kada sulauks. Moteris nuėjo į banką ir pasakė, kad skaičiuoklė paskolos jai rodo galimą pasiskolinti 50 tūkst. eurų sumą. Tačiau banke ji sužinojo, kad kadangi moteris dirba pagal individualią veiklą, o ne pagal darbo sutartį, tai kyla labai daug klausimų, kaip čia reikėtų daryti. O dar paaiškėjo, kad turint nepilnamečių vaikų pasiskolinti tampa išvis beveik neįmanoma. Taigi, moteris šiuo metu yra pasimetusi ir tiesiog nežino, ką jai daryti, kaip išsisukti iš tokios situacijos.

Išeitis – greitieji kreditai

Jurgis sako, kad jam tik paskola internetu padėjo užsidengti stogą iki žiemos. Šis žmogus, kaip ir daugybė kitų, nežinojo, kad negaus banko teikiamos būsto paskolos. Mat jis individualią veiklą vykdo tik vienerius metus, o tokių finansinių rodiklių nepakanka, norint gauti būsto paskolą. Taigi, jam padėjo tik greitieji kreditai internetu. Kitaip, atvirauja Jurgis, nebūtų pavykę iki žiemos užsidengti stogą. O žiemą ne tik per „Sostų karus“ baisi, bet ir gyvenant mūsų Lietuvoje. Juk čia būna šalta ir nesmagu, kai sninga. Plėvelės vien tik neužsiklosi ant stogo karkaso, reikia visą stogą dengti. Taigi, Jurgis yra labai laimingas, kad tokie paprasti dalykai kaip stogo uždengimas, irgi gali būti lengvai atliekami tada, kai žinai, kur gauti pinigų.