Paskolų be kreditingumo patikrinimų gavimas | Greitas kreditas, kreditai internetu

Greitos finansinės pagalbos reklaminiai skelbimai yra išmėtyti per visą internetą. Internetinė paraiška užtrunka apytiksliai dvi minutes, ir jūs galite pradėti leisti savo pinigus per tris valandas ar vėliausiai, kitą rytą. Jei jūs lankote įstaigą, jūsų greitas kreditas išmoka per minutes.

Dauguma greitų grynųjų pinigų skolintojų neįvykdo kreditingumo patikrinimų, kuris yra nepaprastai patogus, jei jums reikia pinigų, kad išgyventumėte mėnesį, ar jei jūs esate įtrauktas į juodąjį sąrašą, ir gerbiamos finansų įstaigos nenori padėti jums. Šitie grynųjų pinigų skolintojai siūlo greitus sprendimus, bet dažnai sukelia vartotojus, skęstančius skolose.
Greiti grynųjų pinigų kreditas skolintojai paprastai skiria į žemesnių pajamų grupę. Vidutinė grynųjų pinigų greitas kreditas krauna 38 procentų palūkanas per keturias savaites, tai yra, 500$ prideda iki 690$, ir yra visiškai mokėtinas per kitas keturias savaites ar mėnesio gale. Tai yra pinigų didelis kiekis, kad atsilygintų mėnesio gale, ypač jei jūs jau patiriate skolą ir pinigų cirkuliacijos problemas. Problema įvyksta, kai jūs turite išgyventi mėnesį su beveik jūsų nueitų pajamų trečdaliu.

Kas vyksta, jei jūs patiriate kitą finansinį nenumatytą blogiausią atvejį ir nepajėgiate padaryti suplanuotą atmokėjimą? Naudojant anksčiau minėtą 500$ pavyzdį, priemokos vėlyvam užmokesčiui, taip pat kaip 38 procentų palūkanos bus pridėtos, palikdamos jus su 930$ kiekiu atsilyginti. Daugeliu atvejų, šis kiekis lygina beveik penkiasdešimt procentus vartotojo pajamų.

Grąžinant tokį didelį kiekį, tai verčia jus pasiskolinti vėl. Lengva atsidurti cikle skolinimosi ir grąžinimo brangių pinigų ir anksčiau, negu jūs žinosite tai; jūs skęstate skolose. Kiekvienas gali sutikti, kad pavojus atvyksta kaina, bet yra vartotojas ir niekas dar, kad apkaltintų dėl šio neatsakingo skolinimosi ir skolinimo būdo?

Gerbiamas ir atsakingas skolintojas įvertins kliento finansinę padėtį ir kreditingumo ataskaitą, kad nustatytų affordability. Tai turi apsaugoti vartotoją nuo priėmimo sprendimų, kurie gali neigiamai paveikti pragyvenimo išlaidas ir neleisti klientui skęsti skolose. Kai kuriais atvejais, vartotojai nėra informuoti ir negali priimti auklėtų sprendimų dėl savo finansų. Gerbiami skolintojai mokė konsultantus vesti vartotoją teisinga finansine kryptimi.

Gerbiami ir atsakingi skolintojai įvertins jūsų paraišką ir analizuos visą informaciją. Procesas apima nustatymą, jei jūs galite leisti sau paskolą, ir jei jūs sugebate padaryti reikalingus užmokesčius. Svarbus faktorius, ties kuriuo skolintojai susitelkia, įvertindami paskolą yra skolos iki teisingumo santykis.

Skolos iki teisingumo santykis matuoja santykį tarp kapitalo, paaukoto kreditorių, ir kapitalo, paaukoto akcininkų. Skolos iki santykio formulė duoda jums požymį, jei jūs galite leisti sau paskolą ar ne. Jūs galite padalyti skolą ar įsipareigojimus prie viso teisingumo ir gauti procentinį dydį, jūs galite padauginti atsakymą prie šimto.

Kai tik greitas kreditasi pritaria, skolintojas ir pretendentas sutars dėl palūkanų normos ir užmokesčio sąrašo. Pretendentas privalo pasirašyti sutartį. Svarbu gauti aiškų supratimą visų terminų ir sąlygų, nustatytų sutartyje.

greitas kreditas gali apsirūpinti, didesni grynieji pinigai pasiekia mokestį už įvykius ar situacijas, kurias jūs negalite leisti sau užmokėti iš jūsų mėnesinių pajamų. Sąlygos, kredito kriterijai ir mokesčiai prisitaiko prie kintamos normos paskolų ir pastovios palūkanų normos skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų.

Mintis už asmeninės kreditas gauna pinigus nenuspėtiems ar suplanuotiems įvykiams. Tai lieka jūsų sprendimą, ar pasirinkti kintamą normą ar pastovią palūkanų normą, ir rekomenduojama, kad jūs kalbėtumėte su konsultantu ir pabrėžtumėte savo specifinį poreikį. Visada svarbu priimti gerai informuotą sprendimą, kai jūs planuojate įsitraukimas į skolą.

Jei jūs nesate daug žinantis apie tai, kaip ir kai jūs turite padaryti atmokėjimą, jūs galite baigti tuo, kad mokate neteisingomis datomis ar padaryti elektroninį perkėlimą, kuris nerodys ant skolintojo įrašų laiku. Darydamas vėlyvus užmokesčius jūs galite susidurti su papildomais mokesčiais.

Paimkite Savo Pinigų Kontrolę

Geriausias sprendimas išvengti skęsti skolose paima jūsų sunkiai uždirbtų pinigų kontrolę. Tai yra gera mintis sukurti biudžetą. Apsvarstykite visas savo pragyvenimo išlaidas ir išskaitykite tai iš savo grynų pajamų (pajamos po išskaitymų). Balansą pavadina paskirstytinu kiekiu. Tai yra pinigai, pasiekiami tam, kad užmokėtų skolas kas mėnesį. Tai lieka protingą mintį taupyti kai kuriuos pinigus kas mėnesį. Gelbėjimas kritiškai padėčiai gali neleisti jums siekti pagalbos greitose grynųjų pinigų kreditase ir nuo skendimo skolose.