Greitas kreditas

Greitas kreditas – didžiosios dalies gyventojų išsigelbėjimas krizės metu. Išties, sumažėjus algoms ir pakilus didžiosios dalies paslaugų kainoms tenka gyventi kaip tik pavyksta, o esant bėdai, imti ir greitąją paskolą. Dauguma gyventojų greitojo kredito ypatingai baiminasi, tad kokios gali būti jo pasekmės, ir kaip elgtis, kad išvengti nemalonių momentų?

Imant greitąją paskolą viską reikia labai gerai suplanuoti – juk jį grąžinti būtinai reikia per nustatytą laikotarpį, o to nepadarius Jūsų gali laukti dideli delspinigiai – jie priklauso nuo pačios bendrovės, bet dažniausiai yra taikomas 1% per dieną mokestis.

Dėl šios priežasties siūlome niekuomet nebėgti nuo greito kredito bendrovės, net jei matote, kad greitosios paskolos grąžinti nespėsite. Jūs bet kokiu atvėju būsite anksčiau ar vėliau surasti ir tada Jums reikės mokėti visą paskolos sumą, delspinigius ir netgi antstolių išlaidas. Kur kas pigesnė išeitis – tai kredito grąžinimo laikotarpio prailginimas, už tai Jums bus būtina mokėti arba papildomą kelių litų sumą per dieną, arba Jums tebus skaičiuojamos palūkanos – jos dažniausiai yra kelis kartus mažesnės už delspinigius.

Kelis kart didesnė sumokėta suma taip pat nėra paskutinė blogybė, kuri Jūsų laukia jei greitos paskolos negrąžinate reikiamu laiku. Kur kas didesnė blogybė – tai įrašas su Jūsų duomenimis “CreditInfo” skolininkų duomenų bazėje. Čia Jūs būsite dešimtmetį, ir per tą laiko tarpą Jūsų tikimybė gauti kitą greitąją paskolą, ar net būsto paskolą, ypatingai nukris. Taigi, trumpai tariant, visi Jūsų gyvenimo planai gali visiškai pakisti dėl menkos klaidelės.

Greitas kreditas – kokie galimi tyko pavojai?

Bet kaip išvengti tokių skausmingų situacijų? Apie tai reikia pagalvoti dar prieš pasiimant greitąjį kreditą. Gerai pamąstykite, ar pavyks jį grąžinti laiku. Galbūt kur kas lengviau būtų pasiskolinti pinigų iš draugų ar giminių. Juk jiems nereikės net mokėti delspinigių ar palūkanų, o ir į teismą giminė tikrai nepaduos.

Visgi, jei dėl nenumatytos situacijos greitas kreditas negali būti atiduotas laiku, tuomet vėlgi geriausia yra kreiptis į draugus. Jei dėl tam tikrų aplinkybių negalite to padaryti – kita išeitis yra ieškoti papildomo uždarbio. Dažnai tokie trumpalaikiai darbo pasiūlymai gali padėti išbristi iš didelės bėdos. O galbūt, netgi padėti lengviau verstis ateityje.

Tad dabar jau žinote, kaip reikėtų elgtis paėmus greitąjį kreditą. Kaip jau teigėme, svarbiausia yra žinoti, kad Jūs turite galimybes jį sumokėti laiku, ir tik tuomet ryžtis tokiam poelgiui. Daugelis žmonių jau bandė lengvai pasipelynti iš tokių įmonių, bet dar nei vienam toks verslo planas nesibaigė gerai”džiaugsmingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *