Greitos paskolos

Pats paprasčiausias būdas pašalinti lengvas, trumpalaikes finansines problemas gali būti paskolos. Juk pasiimti galite nemažą sumą pinigų, o ją gražinti paprastai reikia per kelis mėnesius. Taigi turite daugybę laiko uždirbti pasiskolintus pinigus.

Pasiskolinti greitąją paskolą dabar tikrai nėra kėblu – kreditus duoda labai didelis kiekis bendrovių, kuris tik daugėja, išleidus istatymo pataisą, kuri suteikia galimybę tokia veikla užsiimti ir fiziniams asmenims.

Beabejo, natūralu, kad didėjanti konkurencija yra labai gerai, mums, kreditoriams. Pirmiausia, tai įtakoja mažesnes kreditų kainas. Taip pat bandydamos pritraukti daugiau klientų, daugelis greitų paskolų bendrovių lengvina skolinimosi sąlygas, ilgina gražinimo terminus. Taigi – pasiimti greitą kreditą darosi vis lengviau ir lengviau. Ir vargu ar situacija ateityje sunkės.

Tiesa ta, kad lengvėjančios sąlygos jokiu būdu negali privesti prie lengvabūdiškumo atiduodant greitąją paskolą. Už vėlavimą – Jums bus skaičiuojami delspinigiai, o jei kredito neatiduosite per 30 dienų (priklauso nuo greitų paskolų bendrovės) Jums netgi gali būti pateiktas ieškinys, kurį Jūs be abejo pralaimėsite, ir turėsite gražinti labai didelę pinigų sumą, o negana to būsite nubaustas laisvės atėmimo bausme arba didele finansine bauda.

Taip pat konkurencija skatina imones ieškoti ir kitų būdų, kaip pritraukti klientų. Vienas iš tokių – patogumas. Istorija byloja, kad daugelis žmonių sutinka mokėti netgi ženkliai didesnę pinigų sumą vien už kokybę ir patogumą (pvz. “Apple” produktai), taigi šiandien viskas yra perkelta į internetą. Greitosios paskolos gali būti gautos tiek SMS žinutės pagalba, tiek internetu. O kas puikiausia – didžioji dalis sistemų yra automatizuotos, ir greitos paskolos į Jūsų banko sąskaitas būna pervedamos 15 minučių laikotarpyje! Atrodo kur kas geriau, nei eilės prie “kiosko” bei krūvos popierizmo. O kam gi turime už visą tai dėkoti? Tetai konkurencijai.

Net jeigu kreditą gauti yra labai lengva, nevertėtų tuo piknaudžiauti ir iškilus bet kokiai bėdai kaip vienintelio problemų sprendimo griebtis greitos paskolos – net jeigu visuomet sekasi lengvai atiduoti greitą paskolą, visuomet lieka nedidelė tikimybė suklysti, nespėti gražinti kredito, o tuomet susilaukti delspinigių, o galbūt net paties blogiausio – įrašo “CreditInfo” registre. Ką tai reikštų? Ogi tai, kad ateityje Jums gauti greitąją paskolą būtų labai sunku, o apie būsto paskolą iš esmės galite tik pasvajoti. Taigi, kartais geriau spręskite problemas sunkesniu, bet saugesniu keliu.

Tad štai kokios yra greitos paskolos – paprastos, be abejo, greitos, dažnai pigios, bet praktiškai visuomet – be galo klastingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.